Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takar a "katolikus" főiskola?

Mit takar a "katolikus" főiskola?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy például óvodába vagy általános iskolába igencsak nem árt vallásgyakorlónak lenni, ha az ember oda jár, viszont ez mennyire érvényesül egy főiskolán?

Szemezgetek egy katolikus főiskolával mert 1. közel van, 2. pont van a szakirány ami érdekel.

Viszont én pogány vagyok.

Épp csak el tudok mondani egy miatyánkot meg egy üdvözlégy Máriát, de több közöm nincs a vallásokhoz.


2018. jan. 31. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerősöm a Pázmányra jár, abszolút nem vallásos és nem jár neki hátránnyal. Van néhány kötelező előadás a Katolikus hitrendszerről meg bibliaismeretek, ő például be se járt ezekre de így is meglett ötösre a vizsga. Ezen kívül a kutya nem figyeli ki milyen vallást gyakorol.
2018. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!