Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előrehozott érettségi angolból?

Előrehozott érettségi angolból?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata angol előrehozott érettségiből?

pl. mit kell tudni az osztályozó vizsgáról

megéri szerintetek? Hogy zajlik le az egész folyamat?


elég kevés információt találtam a neten...

a válaszokat előre is köszönöm



2018. febr. 2. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)


suliban szolsz tanarodnak, hogy elorehozottaznal es igazabol, valami papirt ki jell tolteni es ennyi


az osztalyozovizsgat 11/12es anyagbol kell azthiszem leraknod, de ez sulinkent valtozo, szoval mindenhol mashogy van


en kozepet raktam 10.ben, mivel tudtam, h matek-fizikabol emeltezek :D

en egy viccnek talaltam, nagyon konnyu volt(ilyen b1 szintu elvileg - 3 hibam volt az egeszben am ,szal 98:p), de 9ikben mar volt felsofokum nyelvvizsgam mondjuk


elvileg az emelt se nehez, csak az hosszabb :(

2018. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az osztályozó vizsga tanárfüggő. Nekem az írásbeli rész az egyben a próbaérettségi volt, a szóbeli pedig önálló témakifejtés és beszélgetés mint az éles érettségin.
2018. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy nagyon megéri szerintem. A végzős évben egy tárggyal kevesebb lesz, sokat segít (nekem legalábbis nagyon jól jött a plusz idő)
2018. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a váalszokat!

nem is ez a fő szempont nálam, mert jövőre ugyanannyi tárgyból kell érettségiznem. De szerintem is hasznos (ezt már csak a tanárom nem gondolja így...)

2018. febr. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!