Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keleti Károly közgazdasági...

Keleti Károly közgazdasági szakgimnázium?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok?

Milyen nehéz bekerülni?

Hány pontos központi szükséges?

Mit kérdeznek szóbelin?

Főleg az oda járók véleménye érdekel!



2018. febr. 3. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha eszed van, messziről elkerülöd. Borzasztó.
2018. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nemtudom milyen, de engem behívtak szóbelire pedig elég gyenge lett a központim
2018. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó suli,én tavaly végeztem😊
2018. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
85%

Ne akarj ide jönni.


Két-három év után rájössz, hogy egyáltalán nem azt akarod tanulni ami itt van. Én is azt gondoltam, hogy tök jó gazdasági meg angol szak stb de megbántam, angolt pl csak addig tanítanak magas óraszámban amíg nincs meg a középfokú nyelvvizsgád belőle, aztán leviszik heti 1 óraszámba. Olyan tanárokat alkalmaznak akiknek nincs is tanári végzettségük. Ha kifogsz egy jó osztályt akkor az osztályközösségi is tök okés mert közösen utáljátok a rendszert de nem valószínű h jó osztályt kapsz mert egy idő után mindenkit leskatujáz ez a hely, ha a tanárokkal jófej vagy és barátságos és nyitottak rá akkor nem lehet bajod (engem az egyik 1,67-el nem buktatott meg mert csipáz). Minden projekt nap meg ilyesmi gyopár, tavaly opera témájú előadás volt meg skót tánc tanítás meg kártyaszoba meg ilyen baromságok. Nem tesznek a diákok vagy szülők véleményére (egyszer benyújtottunk egy kérvényt hogy növesszék meg az angol órák számát, 28 szülőből 28 aláírta és mégse lett elfogdva, arról nem is beszélve hogy több mint egy hónap volt mire bármilyen választ kaptunk az igazgatótól annak ellenére hogy benne van a házirendben, legfeljebb két hét válaszideje van (a házirend nem mellesleg teljesen hiányos, helyet ad a tanároknak arra, hogy gyakorlatilag azt csináljanak amit akarnak))csak akkor teszik meg amit kérsz tőlük, hogyha az nekik kedvez vagy az ő érdeküket szolgálja( Itt a többes szám harmadik személy alatt az igazgatót és az igazgató helyettest értem, az egész iskola -tanártól diákig utálja őket-) Nem egy tanárral beszéltünk akik azt mondták, hogy utálnak itt dolgozni ez szerintem elég gáz. Annak ellenére, hogy nagyon jó sulinak állítják be, egyáltalán nem az, a tanárok nagy része és a diákok között három generáció különbség van és ez nem is lenne baj hogyha az ebből adódó konfliktusok után kirótt büntetések/büntetés nem csak a diákot illetné. Tanítani is úgy tanítanak, leadják az anyagot nem megtanítják, számukra csak nagyon kevés esetben fontos az hogy megértsd. A diák-önkormányzatot gyakorlatilag buta nők irányítják, ők hoznak döntéseket kedvük szerint, azt lesz a program vagy a tennivaló amit ők kitalálnak és nem lehet megmondani nekik, hogy az nem jó vagy felesleges mert nem fogadják el a másik véleményét és nem hajlandóak a komprumisszumra (egyszer majdnem kitalálták, hogy az iskola összes diákja(ugye nyilván megint a tanár a kedvezményezettek) megtanul egy koreográfiát és flashmobként előadják a tanároknak, nyilván nem lett elfogadva és megvalósítva az ötlet)Itt a tanárok a többi tanár véleménye szerint kapnak szakmai díjat, nem a diákok véleménye szerint.


Összefoglalva kb itt annak jó akinek van hatalma. Mindenről, ami rossz vagy felesleges az igazgató vagy az igazgató helyettes tehet, akik nem végzik rendesen a munkájukat és 600 diák helyett a saját érdekeiket képviselik.

Úgyhogy ne akarj ide jönni.

2018. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

A VILÁG LEGROSSZABB DÖNTÉSE!!!

Tönkretesz idegileg, lelkileg, fizikailag is!

2018. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 engem nagy valoszinuseggel ide vesznek fel, kifejtened kerlek hogy miert ilyen rossz?:(
2018. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6-os

Alpári bánásmód, 0 diákközpontúság, szemét- szimpátia alapján döntő tanári kar, lekezelnek, bunkók, egy rossz válasz miatt úgy lehordanak a sárga földig hogy az kész. Semmi motiváció.. Rengetegen mennek át másikba :/

Plusz olvasd el a #4es választ, összefoglalt Ő is sok mindent:)

Mindenesetre KITARTÁST a túléléshez!!!

2018. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát köszönöm, remélem azért az osztályközösség jó lesz.:/
2018. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten jó,segítőkész tanáraim vannak és egyátalán nem érzem azt hogy diákközpontúság 0..+ az osztályközössèg is jó..
2018. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére máshova is felvettek szóval nem ide fogok járni!
2018. ápr. 18. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!