Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keleti Károly közgazdasági...

Keleti Károly közgazdasági szakgimnázium?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok?

Milyen nehéz bekerülni?

Hány pontos központi szükséges?

Mit kérdeznek szóbelin?

Főleg az oda járók véleménye érdekel!



2018. febr. 3. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jól teszed, hidd el, sok rossztól megkíméled Magad!
2018. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
nos, engem felvettek.:D
2018. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért annyira borzasztóan nem rossz iskola mint amennyire itt leírták. Az a helyzet hogy az átlagnál valamiért jobban érinti az ország oktatásának hanyatlása. A jó szaktanárok nagy része elment, így olyanok is oktatnak szakmát, akik kb. ugyanannyit tudnak róla mint mi, diákok, és alig van pár szakmai tanár akik tényleg értenek a szakhoz. A tanári kar vegyes, de általánosságban jók a tanárok (vagy csak én fogtam ki jókat) . Nekem az a tapasztalatom hogy a nyelvtanárok nagyrészt rendesek, tudják a nyelvet amit tanítanak, és fel tudnak készíteni középfokú érettségire/nyelvvizsgára. A matek-fizika szakos tanárokról szintén jó véleményem van, az a 3 akit ismerek közülük, több mint 15 éve tanít, szóval a matekkal nincs probléma.


Viszont amit az egyik hosszú válaszoló leírt a vezetőségről, az sajnos igaz. A diákokra, de sokszor még a tanárokra sem hallgatnak, önfejűen hoznak, nagyrészt hülye döntéseket, amikről meg sem kérdeznek senkit, hogy az jó e, ők bevezetik.


Ha lecserélnék a vezetőséget, fogadni mernék rá hogy meredeken megemelkedne az iskola színvonala, de sajnos ebben az országban ez nem így működik.


Jelenleg, az előbb leírt ok(ok) miatt én sem tudom ajánlani hogy ide gyere, a szakgimnáziumokat amúgy is tönkretették, itt meg még a vezetőség is rátesz egy lapáttal.

2019. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok, tudom hogy már régi kérdés, de hátha valaki manapság is rákeresne. :D )
2019. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!