Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az EGA-ba szeretnék jelentkezn...

Aladics Luca kérdése:

Az EGA-ba szeretnék jelentkezni a kilencedik évfolyamra. Általános tagozatra 50 pontot viszek, plusz 10 pontos plébánoa ajánlásom van. Sajnos az írásbelim 45 pontos lett. Így összesen 105 pontom van. Van-e esélyem?

Figyelt kérdés
EGA,felvételi,Aszód,kilencedik évfolyam

2018. febr. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg! Sztem nincs annyi gyerek hogy az összes suli fel legyen töltve!! Nem szabad feladni! Sok sikert!
2018. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. febr. 8. 14:34
 3/4 anonim válasza:
Szerintem teljes mértékben van esélyed hogy felvegyenek!
2018. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A vallástól nagy mértékben függ, ha evangélikus vagy, nagyobb eséllyel jutsz be. Egyébként szerintem nem egy jó iskola, pár éve ide járok már, kifejezetten utálom. Ha teheted, menj máshova, ezt őszintén mondom!
2018. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!