Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy Frigyes Gimnázium...

A Karinthy Frigyes Gimnázium szóbelijével kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Magyarból tudom, hogy verselemzés lesz, illetve húzni kell majd egy témát és arról kell beszélni 2-3 percet. De nem kell bemutatkozni/magunkról beszélni? Az lenne még a kérdésem, hogy matekból milyen jellegű feladatok lesznek? Előre is köszönöm mindenki válaszát.:)

2018. febr. 6. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szót sem kérdeznek magadról. A verselemzés kortárs vers, tehát nem ismert vers.

A matek feladatok épp olyanok, mint a központin, lehet bármi, geometria is, feladatsor van, tehát biztos, hogy több témában fognak klrdezni. Van idő kidolgozni, aztán kiülsz a bizottság elé és elmondod nekik hogy csináltad meg.

2018. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2018. febr. 7. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész? Ha már voltál hogy sikerült?
2018. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam! A tanárok kedvesek voltak és segítőkészek, mateknál szerencsére könnyű feladatsort kaptam, volt benne geometria, algebra, oszthatóság. Magyarnál is számomra szimpatikus verset húztam. Elemeznem kellet és a a fontosabb gondolatokat elmondanom róla. Aztán egy témát húztam amiről beszélnem kellett. Szerintem ez is jól ment. Mostmár csak tényleg azon izgulok, hogy szimpatikus voltam-e tanároknak, mert szerintem itt valamennyire az is számít.Szóval ez volt, gondoltam csak leírom, hátha valakit érdekel.
2018. febr. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!