Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy azért buktatott meg a tanár, mert utál?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de olyanról már elég sokszor hallottam, hogy a diák lusta volt és rossz jegyeket szerzett egész évben, aztán sírt, hogy a gonosz tanár utálja és ezért buktatja meg.
2018. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


Attól, hogy feleltet írásban vagy szóban a tanár még nem azt jelenti, hogy utál Téged. Másért meg nem adhat egyest ( na jó esetleg házihiány meg felszereles hiány).


Nálunk a suliban ugyanazt mondják a félévkor bukók, mint most a Kérdező. Persze azt hogy nem tanultak egy órára sem már nem hangoztatják.

2018. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem volt olyan. Egyébként egy buktatáshoz több rossz jegy is kellene meg a tanár irántad érzett rosszindulata.

Az osztálytársaid is tanúsítanák, hogy te mindent tudsz, csak a tanár pikkel rád?

2018. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyetemről van szó.

Az íràsbelim 90 % lett, majd szóbelin addig szívózott még, meg nem húzott. Már ki se hagyott semmit szólni.

2018. febr. 9. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam volt gimibe...sose szóbelizhettem, mindig csak az írásbeli dolgozataimat osztályozta és mindegyik elégtelen lett szeptembertől-júniusig volt vagy 25 elégtelenem! A dolgozatokat sose nézhettem meg..a szüleimnek sem mutatta meg....


de úgy hozta a sors, hogy:

a végén a vén ri...ncnak kellett átadni az érettségim :-)

2018. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, ahhoz azért túl sokat tudtam.

Általános 5. osztály: Földrajztanár megtudta, hogy ketten elmegyünk hatosztályos gimibe (falusi általánosból, magasan jegyzett városi gimibe), ezen megsértődött, kizavart óráról...

Középiskolában kémia felelés, sejtette, hogy puskáztam előtte dolgozatnál, de nem buktam le. Lefeleltetett az előző órai anyagból, aztán 2 percben elmagyarázta az aznapi anyagot és abból is kérdezett (volt egymásra épülés az anyagban szóval valamit lehetett róla makogni), így hiába akart, nem tudott már egyest adni.


Mondjuk a magyartanár el tudott intézni az osztályfőnöki intőt...

2018. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, de egyszer egy egyetemi szóbeli egyik részén a tanár kb. esélyt sem adott. Egyetlen definíciót kérdezett, szerinte kihagytam belőle valamit, és semmi mást nem is kérdezett, csak közölte, hogy kettes - mondjuk nem voltam különösebben felháborodva, mert egy óráján sem voltam benn:)) De utólag sem éreztem, hogy megérte volna bemenni. (A tárgy másik feléből 5-re vizsgáztam:), pedig azokon az órákon sem voltam.)
2018. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudta, hogy az utolsó aljalom. Bent volt egy másik faszi is, nekem se adtak esélyt. Elmondtam a minimum dolgokat, meg már kiosztottok, hogy eddig ez értékelhetetlen, mert mindenkinek tudni kell. Majd kérdezett egy dolgot, ami benne sem volt és kivágott a vizsgáról.

Itthon elolvastam és tudtam volna a tételt.

Az a vicc, hogy az írásbelim nekem lett a legjobb.

2018. febr. 9. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Kitartásra nevel az ilyen szituáció az élet is sokszor kegyetlen...elmész másodjára is meg harmadjára is meg negyedjére is amíg nem sikerül a vizsga...ha erős vagy és alkalmas a pályára!


Ha gyenge vagy picsogj és hagyd ott. Az életben sem sikerül valami elsőre akkor mit csinálsz sírsz?


Az erős életben marad a gyenge elpusztul...ez az egyetem :-)

2018. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maj szeptemberben elmehetek újra...
2018. febr. 9. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!