Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsen vagy Szegeden jobb...

Pécsen vagy Szegeden jobb egyetemistának lenni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 08:24
 1/5 anonim válasza:
70%
Azt mondják mind a kettő jó, talán Szegeden nagyobb a hallgatói élet, az egyetemisták nagyjából egy helyre centralizálódnak.:)
2018. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Erre csak az tud válaszolni, aki mind a két helyre is járt. De én SZTE párti vagyok:D
2018. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt vettem észre én is, hogy a pécsi egyetemre járó barátaim kevésbé tudnak ismerkedni, annyira nincs meg a városnak az egyetemista hangulata, de akik szegedre járnak imádják
2018. febr. 10. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsre járok egyetemre. Van itt is egyetemista élet : D Jó programok vannak,lehet válogatni.:) mindenki megtalálja a számára megfelelőt. Az egyetemi épületek nagyrésze a belvároshoz tök közel van.(ÁOK,BTK,TTK)
2018. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegeden tanulok nagyon szeretem, egyébként itt is szinte az összes épület központi helyen van, kivétel talán Biológia intézet meg ETSZK kar.


Szerintem azt válaszd amelyik lakóhelyedhez közelebb van, ha ugyan az akkor pedig a képzés erőssége szerint. Milyen szakra szeretnél menni?

2018. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!