Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÓE vagy PTE villamosmérnök?

ÓE vagy PTE villamosmérnök?

Figyelt kérdés
Pécs illetve Pest is ugyan olyan messze van tőlem, a mikroelektronikás szakirányt nézve nagyon hasonló mind a két egyetem tanterve... Nem tudom eldönteni melyik lenne jobb. Nagyon szívesen meghallgatok tapasztalatokat. :D

2018. febr. 11. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de azért leírom a véleményemet.(PTE-re járok villamosmérnökire)

Ha a beágyazott szakirány (mikroelektronika, programozás stb.) érdekel, akkor ha teheted, kerüld el a PTE-MIK-et...

A másik, "erősáramos" szakirány már egy fokkal jobb, de ha van rá lehetőséged, akkor az Óbudai egyetemet ajánlanám.

Egyik ismerősöm jár oda villamosmérnökire (előző évben szakosodott) és amit eddig mondott, az alapján elég nagy különbség van színvonalban az ÓE javára.

Itt a PTE-n az elektronika oktatás egy hulladék, ami szinte az összes gyenge áramos szakirányhoz tartózó tárgyra is érvényes (kivétel talán a programozás, de az meg eléggé szórótárgy)

2018. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!