Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet megnézni, hogy az...

Hol lehet megnézni, hogy az egyetemeknek kivel van szerződésük?

Figyelt kérdés
ELTE ÁJK és PPKE JÁK érdekelne. Elméletileg van irodákkal szerződéseik gyakorlati munkákra + szívesen elmennék majd egyetem mellett dolgozni egy ügyvédi irodához. A honlapjukon egyelőre nem találkoztam még ilyennel.
2018. febr. 15. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A legnagyobb partnereket szokták csak hirdetni, de pontosabb infót az egyetemen belül kell kérni. Nem a felsorolt egyetemeken tanulok, de nálunk a tanulmányi referenst kell keresni szakmai gyakorlati helyek miatt. Illetve egyetemen belül tanszékek hirdetőfalára is ki szoktak rakni lehetőségeket vagy szoktak csinálni valamilyen facebook csoportot. Honlapra ezt nem nagyon teszik fel, mert ezek gyorsan cserélődnek hova van éppen hely míg a honlapot nem frissítik ilyen gyakran.

Gondolom még nem jársz egyetemre, előbb szerintem várd meg hova vesznek fel és majd akkor az egyetemen belül tudod kit keress már ezzel. Gólyaként szinte biztos nem vesznek még fel sehova, 3-4. evtől van erre inkább esély, addig meg még úgyis változik hova van hely.

2018. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
PPKE JÁK-on van egy adatbázis erről de csak hozzáféréssel lehet megnyitni. Viszont ha haramadik félhez mész lehet kérni, hogy szerződjenek így el tudod fogadtatni szakmai gyakorlatnak. Szakmai gyakorlattól függetlenül meg bárhol dolgozhatsz nem szükséges ahhoz szerződés az egyetemmel.
2018. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!