Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan ciki a főiskolai...

Tényleg olyan ciki a főiskolai végzettség?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyton azzal cikizi az embereket, hogy milyen idióták/hülyék/igénytelenek, holott ki van írva a Facebookos adatlapjukra, hogy főiskolát/egyetemet végeztek. Szerinte azok az emberek szinte kivétel nélkül böszmék. Ti is így gondoljátok, hogy az a hülyeség fokmérője, ha valaki egyetemet végzett? Természetesen neki nincs felsőfokú végzettsége. Nekem van, sose vágtam fel vele, sose mutogattam, mégis mindig megkapom, hogy biztos ott hülyültem el. Jókat nevetek ezen. 29F / 26 N
2018. febr. 19. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Miért lenne ciki? Biztos bántja a csőrét, hogy neki nincs diplomája és nem tud úgy elhelyezkedni egy munkában ahogy szeretné és inkább így fejezi ki a nem tetszését a diplomások felé.

2018. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Kedves barátnőd irigykedik és magát alsóbbrendűnek érzi a diploma hiánya miatt. Ezt próbálja kompenzálni a cikizéssel.

Tanult embernek lenni mégis melyik univerzumban ciki?

2018. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit irigyke. Próbálja megracionalizálni azt az általa szégyenletesnek tartott tényt, hogy ő nem tanult tovább.

Illuzórikus korreláció. Ugyanis nem sok köze van szerintem a böszmeséghez a felsőfokú tanulmányoknak.

2018. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez ugyanúgy visszafele is igaz,ti meg lenézitek azt akinek nincs,azt lehet több esze van nálatok.
2018. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerősöm is van akit nem vettek fel egyetemre, előszeretettel hangoztatják azóta is mennyire örülnek hogy szakmát tanultak inkább, mennyire felesleges a diploma, életképtelen hülyéket nevelnek csak stb. Főkeg miattuk gondolom úgy, hogy aki mást a diplomája miatt cikiz szimplán irigy csak, kevesebbnek érzik magukat. Vannak persze "böszme" diplomások, de szerintem a többségre nem ez jellemző.
2018. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!