Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért tüntetik fel olyan...

GigiDiAugustino kérdése:

Miért tüntetik fel olyan rossz színben a Budapesti Metropolitan Egyetemet? (Régebbi nevén BKF)

Figyelt kérdés
Én azt olvastam hogy maga az oktatás jó meg a tanárok is jók csak az ügyintézés megy nehezen. Akik oda járnak milyen véleménnyel vannak róla? Különösen a turisztika szakra lennék kíváncsi hogy az mennyire matekos?

2018. febr. 21. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindenhol reklámozzák hogy menj a METU-ra. Ha tényleg olyan jó lenne, nem kellene ennyit reklámozni, nem gondolod? Egy lehúzós magánegyetem, nincsenek államilag támogatott helyek, csak fizetős.
2018. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Én már azt sem értem, hogy miért illeti negatív kritikával olyan ember, aki életében még a környékén sem járt?? Vagy mi alapján? Hogy van reklámja? Irigy? Tucat másik egyetemnek is van reklámja.

Magánegyetemek nem tehetnek róla, hogy állam bácsi megvonta az alapszakoktól a támogatást, mesterszakokon még van.

Egyedül a metun van pl. államilag támogatott MBA.

2018. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
#2: A jobbaknak nincs. Corvinust, BME-t nem igazán szoktam látni hogy reklámozzák például, mert mindenki tudja hogy a saját területükön ők a legjobbak.
2018. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

De, nekik is van reklámjuk, corvinusnak még reklámfilmje is volt régebben.

Logikád szerint az a szar, aminek nagy költségű a marketingje, legszarabb telefon gondolom az iPhone, legszarabb ruházati márkák adidas, nike stb. Gondolom életedben nem is jártál még egyetemre, és úgy okoskodsz.😂😂😂

2018. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
#4: Egyetemre járok. Bár nem a Metropolitanre, de vannak Metus ismerőseim, úgyhogy van némi rálátásom.
2018. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Uncsi!

Ki szokta rossz színben feltüntetni, meg beszólni miatta?

Életemben nem szóltak be még a METU miatt nekem.

Facebook-on, BMEME-n, GYIK-on látok néha pár nagyokost, de ennyi.

Érettségizett prolik (akik gyakorin természetesen minimum pénzügyből doktorált emberek) meg 7 éve VIK-en bukdácsoló mérnökök. Általában ezek a leghangosabbak.

Annak a távközlési cégnek a szolgáltató központjában, ahol most vagyok, itt sem szólt még be senki, hogy "fúj metus mit keresel itt menj innen".

2018. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!