Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor és hogyan érdemes...

Mikor és hogyan érdemes elkezdeni az emelt kémia és biosz érettségire felkészülni? Leendő vagy már egyetemista orvosjelöltek, ti hogy kezdtétek?

Figyelt kérdés
Ha véleményt, felkészítő könyvet is írnátok, az nagyon sokat segítene :)
2018. febr. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két verzió van.

Tanárral vagy nélküle.

Ha tanárral, akkor ő ajánlj könyvet, ad anyagot és az ő útmutatása alapján haladtok.


Ha egyedül, akkor a gimis tankönyvek, munkafüzetek át tanulása.

Majd jöhetnek az érettségi feladatlapok/feladatok gyakorlása/kidolgozása.

2018. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ezek mellé sok-sok ezer google keresés :D
2018. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól, hogy milyen tempóban és morállal tanulsz, és hogy mennyi szabadidőd van. Én másmilyen tagozatra jártam gimibe, ami elég sok időmet elvette, úgyhogy kihagytam egy évet és úgy csináltam meg, ott pár hónap elég volt a kettőre olyan heti pár nap tanulással, mert amúgy nem sok az anyag és könnyű, ha nem kell mást. :D


Kémiából Villányi mindenét tudom ajánlani, bioszból a panemsulis könyvet, és ne felejts el az érettségi feladatokra fókuszálni, gyakorold végig az összes feladatsort, ha lehet, témakörönként is.


Sok sikert! :)

2018. febr. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!