Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lehetetlen lenne...

Szerintetek lehetetlen lenne bekerülnöm a Dlsb-be? 193. vagyok

Figyelt kérdés
Ez az ugymond álomsulim és nagyon jo lenne ha sikerülne bekerülnöm. De sztem a korábbi évek alapján ez lehetetlen :( Annyirra szeretnémmm :(

2018. márc. 10. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég esélytelem
2018. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is igy gondolom , de azért gondoltam megkérdezem, hátha....
2018. márc. 10. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hátha valaki azt írja hogy persze, van esélyed aztán még jobban csalódsz amikor mégse vesznek fel? Ilyen hátsó helyről csak gyenge suliba lehet bekerülni amit sokan jelöltek meg vésztartaléknak de a többség mégis máshova megy. A DLSB meg elég népszerű, a többség 1-2. helyen szokta megjelölni úgyhogy hiába szeretnéd nagy reményt ne fűzz hozzá. Amúgy meg szeptemberben lehet próbálkozni már az igazgatónál hogy vegyenek át esetleg az első év végén ha jók az eredményeid, középiskolát lehet váltani viszonylag könnyen. Addig meg a nyelvtudásod tornázd fel.
2018. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amugy nem arra vártam h valaki azt mondja hogy biztos h felvesznek, hanem mondjuk az h elöfordult e már hogy 193. helyröl valaki bekerült
2018. márc. 10. 12:25
 5/7 Tuszek ***** válasza:

Korábbi évek utolsó helyezései:

[link]

166-167. volt az utolsó az elmúlt 2 évben.

2018. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én az Almádirol azt hiszem lemondtam :( Ujabb kérdésem hogy szerintetek ha a Vetési Albert Gimnázium angol szakán 64. vagyok, azzal van esélyem??😱
2018. márc. 18. 14:36
 7/7 Tuszek ***** válasza:
002 angol NYEK? A fenti táblázat szerint tavaly az 58. volt az utolsó, viszont tavalyelőtt a 88. Szerencsével összejöhet. De a sorrenden ilyenek miatt nem érdemes változtatni, ha valahova nem elég a pont a rendszer automatikusan lép a következőre.
2018. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!