Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális dolog magam kevesebbn...

Normális dolog magam kevesebbnek tartani mert nem BME/ELTE/SZE egyikére járok?

Figyelt kérdés

Ez lehet hülye kérdés... de tényleg ez van bennem.

Mintha igazából nem is egyetemre járnék hanem valami középiskolába vs egyetem (vagyis ilyen érzésem van amikor tudom valakiről hogy BME-es vagy ELTE-s, én pedig egy ,,sima" egyetemre járok).


Nem tudom veletek volt már hasonló?



2018. márc. 19. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális dolog, jól látod.
2018. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
82%
Hová jársz? Milyen szakra? Mert ha mondjuk a SOTE-ra orvosira, akkor semmi baj. METU kommédia már húzósabb :D
2018. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szie Gépész
2018. márc. 19. 22:42
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Számomra nem normális . De más szempontrendszerrel , másoknak lehet. Ne érezd magadat kevesebbnek, senkinél semmivel nem vagy kevesebb. Ugyanannyira király vagy, mint mindenki más. Mi mind Isten gyermekei vagyunk, és ő azért elég frankó:D Egy hét alatt megcsinált egy egész bolygót, az azért nem rossz:D És mi tőle származunk; mert önmagát osztotta fel, mindannyiunkban benne van. :)
2018. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
neha en is igy erzek, es tok rossz :D
2018. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
De akkor miért nem az imádott egyetemek egyikére jársz?
2018. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A diploma számít pontosabban a diploma által igazolt hivatás! Gépészmérnök szeretnél lenni vagy nem?


Gépészmérnök leszel! Ez számítson. A szakmát pedig a munkahelyen tanulod meg nem az egyetemen....az olyan pontosan mint a jogsi szerencsétlenkedés anno 30 órában aztán jogsi :-) Vezetni tudást mégis inkább 100.000 km levezetése után mondhatja el magáról az ember független melyik oktató és melyik autósiskola.


5-10-15-20 év munkával eltöltött idő után az számít mi vagy, mit dolgozol nem az hogy a nagyon alapokat melyik egyetemen sajátítottad el!


De ha szenvedni akarsz szenvedjél....viszont te sem a hivatásod nézed hanem csak a külsőségeket!

2018. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Neha en is kevesebbnek erzem magam ettol, szerintem normalis, de arra gondolok, hogy jelentosen csokkeni fog ez az erzes miutan mar vegeztem a szakommal. "Csak" addig erzem igy, amig ide jarok. Az en szakomon elvileg nem igazan szamit hol vegez az ember.
2018. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ:)


Nem a külsőségeket nézem, vagy a hivatást... tudom hogy nem fog a tanultakból kb semmit sem használni az illető, de ettől még van egy kisebbségi érzésem ezzel kapcsolatban.

Nem imádom ezeket az egyetemeket félreértés ne essék, csak mondjuk ez olyan hogy más emberrel összeméred magad és más jobban csinálta és akkor is van az emberben egy ilyen versenyszellem. (gondolom)


Ezért tettem fel a kérdést, nem vagyok BME-s se a többi, csak tudom hogy az országban ezek a ,,legkeményebb" egyetemek.

2018. márc. 20. 14:09
 10/14 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Szie Gépész"


Az teljesen rendben van.

2018. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!