Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ti szüleitek is kikeltek...

A ti szüleitek is kikeltek volna magukból, ha félévet csúszol az egyetemen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek nem keltek ki magukból pedig én többes számban toltam - féléveket :-)


Egyrészt tudták, hogy nagyon nehéz szakra mentem és eleve mikor felvettek már alapból bekalkuláltunk + 1 évet...aztán ez több lett :-) Ha az ember első év végén nem hagyja ott utána már nem szabad! Előbb-utóbb meg lesz az, különben sem a cél: X év és diploma...a cél a diploma megszerzése...idő kérdése csak..ne csüggedj :-)

2018. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az elején elég rosszul indítottam, de a végére szerencsére nem csúsztam. Miután befejeztem már az egyetemet utána mondták, hogy meglepődtek rajta hogy időben végeztem, de úgy voltak vele hogy csak legyen meg a diplomám. Szóval ahelyett hogy kikeltek volna már alapból úgy indítottak hogy belefér ha nem végzek időben. :D Annyira nem értem miért kell kiakadni ilyenen, ha ők fizetik de meg semmit tanulsz akkor max megértem. De most 1-2 plusz szemeszter szerintem nem a világ vége.
2018. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"Annyira nem értem miért kell kiakadni ilyenen"


Gondolom te sem örülnél neki ha azért kéne még pluszba egyszer vagy akár többször 250 ezret kicsengetni mert a kis János fiadnak fontosabb hetente 3x bebaszni stiflerben mint átmenni végre matek 1-ből. :DDDD Én is kikelnék magamból. :D

2018. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer nem ittam, illetve max. nyáron. Bejárós vagyok, azonnal jövök haza.
2018. márc. 23. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az idézett mondatom után rögtön ott volt hogy megértem ha azért akad ki mert a szülő fizeti a gyereke meg nem tanul, szóval tök feleslegesen reagáltál egy fél mondatra.


De olyan szülők is kikelnek magukból akiknek a gyereke államin tanul vagyis nem ők fizetik vagy épp rendesen tanul de elég egy nehéz ráépülős tárgy és simán csúszik az ember. Az ilyen szülőknek mégis mi a magyarázata?

2018. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!