Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt bioszra van még időm...

Emelt bioszra van még időm felkészülni?

Figyelt kérdés
Nem nulláról, iskolába járok még,de érdekelne ,hogy lehetséges-e? Mozaikos könyvekből tanulnék,vagyis tanulok most is, elég az?

2018. márc. 30. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy, hova jársz, milyen voltál eddig bioszból, van-e fakultáció, van-e magántanárra lehetőség stb...
2018. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biosz faktra járok, eddig 5-ös voltam, járok magántanárhoz,de ott a lemaradásokat vesszük, meg a város egyik legerősebb sulijába járok, az a baj parázok,hogy nem tudom megtanulni. :c eddig minden héten majdnem minden egyes nap írtunk dogát,és egyszerűen nincs időm tanulni ,mert addigra már nagyon fáradt vagyok. :(
2018. márc. 30. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ot het meg a mostani het van az erettsegiig. Es nem csak ez az egy targy van. En is emeltezek de ha tenyleg jo vay belole akkor nem kesz baj csak nagyon oda kell magad tenni
2018. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fel tudsz rá készülni. Én azt javaslom, hogy csinálj meg annyi érettségi feladatot, amennyit csak tudsz (esszéket is írj, legalább hetente kettőt-hármat!), emellett pedig oszd be az anyagot (mondjuk minden hétre egy mozaikos könyv, utolsó két hét pedig ismétlés: egyszer alaposan, egyszer nagy vonalakban). Ja, és mindenképp nézd tanulás mellé a követelményrendszert, úgy biztosan nem hagysz ki semmi fontosat, ill. olyat se tanulsz meg, ami nem kell (bár a mozaikos könyvek egész jók, nagyjából átfed az emeltes anyaggal).

Nem könnyű felkészülni egy emeltre a többi érettségi mellett, de nem lehetetlen (nekem tavaly 3 emeltem volt, köztük a biosz meg a kémia, meg tudtam csinálni). A legtöbbet nekem mindegyik érettségim esetében az előző évek feladatlapjai segítettek. Nagyon ajánlom az ábrás feladatokat. Ha azok mennek és esszét is tudsz már írni, akkor szerintem nagy baj nem lehet. :)

Sok sikert és kitartást! :)

2018. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán:D
2018. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!