Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok véleményeket mondani...

Tudnátok véleményeket mondani a Metropolitan Egyetem kézműves tárgykultúra szakáról?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok. Eddig sokféle irányultságú (leginkább művészeti) egyetemeken gondolkodtam, de most rátaláltam a Metropolitanre, és nagyon szimpatikus iskolának találom.

Bármilyen választ szívesen fogadok a szakokkal, az iskolai légkörrel, a tanárokkal, illetve az utána való elhelyezkedéssel kapcsolatban.

Nagyon foglalkoztat a divat és textiltervezés, és ez az elhatározás már kinőtte a gyerekszobát.


Tudom, hogy vannak felvételi előkészítők is. Ezek is érdekelnének.



2018. márc. 30. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Halmozottan büfészak. De miért nem akarsz olyan szakra menni aminek a diplomája ér is valamit? Többre mennél egy wcsnéni okj-vel.


Ma Magyarországon a művészetekkel éhen lehet halni, kivéve h azon egy-két ritka tehetséges és jó kapcsolatokkal rendelkező művész egyike vagy. De ehhez meg nem kell diploma.


Végezz el inkább egy olyan szakot amivel munkád is lesz a kézműveskedést hagyd meg hobbynak.

2018. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólóval. Persze én elfogult vagyok. Többen élünk meg a hobbynk-ból mint azt az átlag ember gondolná! ;) Ne add fel az álmaidat.
2018. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!