Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek, ha jártam 3 évet...

Szerintetek, ha jártam 3 évet egyetemre, de egy bizonyos tárgy miatt csúsznék, érdemes lenne máshol folytatni?

Figyelt kérdés

Itt biztos, hogy nem maradok.

Viszont anya is azt mondja, hogy most ennyi évet kidobtam rá, ami igaz.

Plusz egy évem lenne, ahogy most állok.


2018. márc. 30. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem világos a kérdésed alapján, hogy miért fordult meg a fejedben a váltás. Más egyetem ugyanezen szakára gondoltál, vagy teljesen más szakra? Abba akarod ezt hagyni, vagy átjelentkezéssel befejeznéd máshol? Vagy újra akarsz felvételizni ugyanolyan szakra és elfogadtatni a tárgyaidat? Mi az oka annak, hogy biztosan nem maradsz itt?


Én csúsztam egy évet egy tárgy miatt, egy olyan területen, ahol alsó hangon 7-8 évnyi képzéssel szerzi meg az ember a megfelelő végzettséget. Ennek ellenére végigcsináltam, nem volt gáz, az utolsó két félévben alig voltam tárgyaim, sokat dolgoztam mellette, aztán mentem tovább mesterre.

2018. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!