Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg van szabva hogy maximum...

Meg van szabva hogy maximum mennyi pénzt kaphatok az államtól?

Figyelt kérdés

Kapok tanulmányi, szociáláis ösztöndíjatk bursa hungaricát ill árvasági ellátást

Osztálytársaim szerint én " szerencsés " vagyok és ez sk pénz... igen sok ezt a pénzt ebben a világban én is soknak mondhatom de nem nevezném magaman szerencsésnek azért mert édesapám elhunyt édesanyám pedig rokkant nyugdíjas és 4 órában dolgozhat. ez a legelső félévem hogy ezt mindet kapom eddig nem tudtam a bursa lehetőségéről most igényeltem és kapom 5 000 Ft a tanulmányi ösztöndíjamért úgy érzem " megdolgoztam " 20 000 Ft a szociális ö.díjam 20 000 Ft erről szerintek nem tehetek h ilyen a helyzetem és az árva ellátás 30 000 Ft


2018. ápr. 10. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs megszabva. Sőt ez kb. semmi. :)

Én két szülővel ugyanúgy megkapom a bursát, mellé a köztársaságit és a tanulmányi ösztöndíjat is illetve a szociálisat(nálunk külön van a kettő).

Így jön össze durván havi 100e Ft.

Persze ennek a 80%-át hazaadom vagy nem tudnánk megélni.

2018. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólást:)

nekem is külön van a tanulmányi meg a szociális 20 + 20 e

2018. ápr. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!