Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erről a szakról is lehetek ez?

Erről a szakról is lehetek ez?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem egy nemzetközi tanulmányok nevű szakot,azonban nekem túl unalmasnak, gyengének és semmitmondónak tűnt, kb untam magam,a vizsgák is simán meglettek mindenféle megerőltetés nélkül,pedig az egyik legerősebb egyetem végeztem.

Idén passziváltam,mert kellett egy kis gondolkodási idő hogy hogyan is tovább.

Közben jelentkeztem nemzetközi gazdálkodás szakra.

Minden álmom hogy diplomata legyek, van egy kevés kapcsolatom is a szakmában. Kb gyerekkorom óta ez szeretnék lenni,tényleg szenvedélyesen imádom az egészet,a nyelvtanulást is. Ezért mentek nemzetközi tanulmányokra,csak ugye picit csalódtam.

Nemzetközi gazdálkodás szakról is lehetek diplomata? Persze még mester is tervben van,plusz tolmácsot is szeretném később megcsinálni.

Szóval ezzel a szakkal iis lehetek diplomata?

20N



2018. ápr. 19. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nemzetközi gazdálkodás közgazdasági irányvonal, innen még szerintem mehetsz nemzetközi tanulmányok mesterre. De ennek utána kell nézni, hogy tényleg lehetséges-e.


Nemzetközi gazdálkodással több lehetőséged van a munkavilágában. Szóval én támogatnám az ötletet

2018. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!