Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nyáron egy tanár nincs...

Ha nyáron egy tanár nincs állásban mert nincs szerződése milyen alapon várják el tőle a nyári munkavégzést? Pótvizsga tankönyvosztás?

Figyelt kérdés

Azt magyarázza meg nekem vki, ha egy tanárnak egy iskolában határozott idejű tanévre szó szerződése van (szept 1- jún végéig) vagyis nyáron nincs szerződése nem áll munkaviszonyban nem kap fizetést, akkor milyen alapon várják el tőle a nyári munkavégzést?


Mire gondolok? nyári ügyelet (szerdai napok) aug végén pótvizsga tankönyvek átvétele tankönyvosztás, naplók megírása hogy szept 1-re kész legyenek névsorok összeállítása szertárak könyvtár rendezése stb.

Ezeket mind mind júl és aug folyamán épp akkor amikor a tanár már nincs állásban nem kap fizetést. A régi szerződés jún végén lejár, az új csak szept 1-el indul, nyáron se szerződés se munkaviszony se fizetés-akkor munka mire fel lesz elvárva?

mert elvárják és berendelnek pótvizsga tankönyvosztás stb és be is mennek a tanárok.

De miért? Mire fel? és miért mennek be? Miért nem mondják azt hogy k***va anyád...?

Hát se fizetés se semmi, de munka az legyen????


2018. ápr. 21. 20:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha téged nem érint mi a bánatért lovagolsz ezen? Na mutasd hol írtad hogy a te életed ezt bárhogy is befolyásolja, lássam hogy TÉGED ez miért érdekel annyira!! Amúgy többnyire azt állítottad tanár vagy, bocsánatot kérek amiért nem olvastam őket újra, szimplán a cím alapján vágtam csak le melyek tartoznak hozzád.
2018. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Visszaolvasva kedves megfigyelő kérdező nem azt írtam hogy miért tanítasz ott hanem miért dolgozol ott? Ebben igazából nincs is benne hogy tanárnak gondollak, szimplán ha szerinted annyira rossz munkahely vagy csak kihasználja az embereket akkor válts.


Mivel több mint egy éve vagy már rákattanva a témára mondjuk szerintem jól elvagy a pöcegödörben és eszedben sincs egy tisztességes intézményben dolgozni.

2018. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"d annyira rossz munkahely vagy csak kihasználja az embereket akkor válts.

"


ÉS HOVA??? Megint a régi lemez újra és újra. HOva menjek: A közmunkába? Megjártam már kösz nem.


3 műszakba minbérért valamik szaros gyárba? Kösz nem. Annál még ez is több/jobb.


Máshova meg hova kellek? Sehova.

Na ezért maradok.

2018. ápr. 23. 23:30
 24/29 A kérdező kommentje:

"Amúgy többnyire azt állítottad tanár vagy, bocsánatot kérek amiért nem olvastam őket újra, szimplán a cím alapján vágtam csak le melyek tartoznak hozzád."


Hogy te kivel keversz mit fantáziálsz az a te dolgod.

2018. ápr. 23. 23:30
 25/29 anonim ***** válasza:

Többször is volt hogy alapítványi iskolás tanárnak írtad magad majd közbe ismerted be hogy valami tök mást csinálsz ott. Vagy 2 eszement alapítványi sulis is van itt, amire elég kicsi esélyt látok, elég jellegzetes a stílusod (lásd: HOL írtam? Idézd! LÁSSAM!, azért ez a követelőzés pl elég lebuktató)


Láod ezért nem árt ha az embernek van egy használható végzettsége is, mert akkor nem a közmunka és a gyári meló van csak alternatívaként. Azt még mindig nem értem ha nem vagy tanár mégis mi a bánat közöd van ahhoz hogy ők hogy és miért dolgoznak. Egy senki vagy ott akinek semmilyen joga nincs számon kérni a tanárokat hogy mégis miért nem mondanak fel. Te se mondod hogy k***a anyád itt se vagyok nyilván nekik is megvan a saját okuk, kényelmes a meló, szeretnek ott lenni, nincs más lehetőségük vagy tudja a fene. Látatlanban mi aztán végképp nem tudjuk megmondani ha te se tudod aki ott dolgozik.

2018. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Bkv buszsoför, Aldi pénztáros stb lehetsz. Esetleg ugyanolyan munkakörbe átmehetsz állami iskolába.


Régebben nekem.azt írtad hogy magyar filozófia szakos tanár vagy. Ezek szerint ez nem igaz?

2018. ápr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

" Esetleg ugyanolyan munkakörbe átmehetsz állami iskolába.

"



Az tuti de ugyanannyit kapnék mint itt. Akkor meg minek.


"

Régebben nekem.azt írtad hogy magyar filozófia szakos tanár vagy. Ezek szerint ez nem igaz?

"


Én ilyet soha. Hogy ki kit kivel kever az nem az én dolgom.

2018. ápr. 24. 06:58
 28/29 A kérdező kommentje:

", kényelmes a meló, szeretnek ott lenni, nincs más lehetőségük vagy tudja a fene."


Csak akkor az a csomó idióta barom birka ne óbégatna hogy itthagyom nem csinálom elég volt felmondok.

Én meg csak röhögök . Dehogy mennek el dehogy mondanak fel, maradnak és csinálják. Én ezt jósolom és lám be is jön.


megmondjam mi lesz nyáron? Most írásba adom!

Miután majd két hónapja fillért se kaptak, és berendelik őket augban pótvizsgáztatni elkezdenek majd vonyítani hogy hogy várhatják el és nem, és felmondunk-AZTÁN AZ ÖSSZES OTT LESZ ÉS CSINÁLJA!!!

EZ lesz!!

2018. ápr. 24. 07:01
 29/29 anonim ***** válasza:

"Az tuti de ugyanannyit kapnék mint itt. Akkor meg minek. " - Hogy ne ezen kelljen törni a kicsi buksid, hogy miért nem mondanak fel az iskolában a tanárok.


Érdekes hogy téged valahogy mindenki kever mással meg dolgokat képzelnek rólad... Vagy csak szimplán már azt se tudod követni kinek mit hazudtál. Mindenesetre én feladtam, ennyi erővel a falnak is beszélhetnék, abba is ugyanannyi értelem szorult mint beléd.

2018. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!