Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki csak puskázással, csalással elvégzi az egyetemet?

Figyelt kérdés
Ez a gyerek soha nem tanul semmit és nem is tud semmit, ha zárthelyire, vizsgára kerül a sor, mindig puskázik telefonból vagy lefotózza mások feladatsorát, kitépi a kezükből is ha kell. A jegyzőkönyveket, beadandókat sem maga írja meg, hanem lemásolja valakiét, kicsit átfogalmazza az elméleti részt, az ábrákat kicsit másképp rajzolja stb de az eredményeket simán átveszi másoktól. Szóbeli vizsgán is puskázik vagy rimánkodik a tanárnak, hogy egy kettest adjon neki, temetésre kellett mennie és nem tudott készülni, koncentrálni, de még van 10 vizsgája stb.
2018. ápr. 24. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A szóbelin hogyan puskázik? A záróvizsgáig talán el lehet így vergődni, de ott biztosan bukás lesz belőle, ha tényleg nem tud semmit.
2018. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Simán. Nem egy akkora ördöngősség. Az más kérdés, hogy értelmes munkahelyen a tudast nézik és ott nem marad meg hosszú távon.
2018. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ:D

Egy mérnökit elég nehéz úgy megcsinálni hogy kipuskázod a dolgokat:D egy tesit vagy bölcsészt még meglehet, de egy reál szakon ha kicsit belekavarnak a képletbe vagy az alap adatokba oda a világ legjobb puskája se segít ha az embernek nincs rutinja.

2018. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Előző válaszát osztom. Ha tanulós a hely és nem "értős", akkor van ilyen. Nekem is volt ilyen osztálytársam, hogy én szakadásig tanultam magam a fősulin, ő meg minden vizsgára puskával ment. Be se járt órákra. Szóbelin is puskázott, amíg volt a felkészülési idő. Államvizsga tételeket megtanulta. Az egész iskolát kb.olyan eredménnyel végezte el, mint én. Volt olyan "kivégzős"tantárgy, amibe a fél osztály kibukott. Ő letette 5-re(puskával).
2018. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mérnöki szakra jár, ha nem megy neki a számolás, lefotózza egy olyan embernek a feladatsorát, aki már megoldotta, aztán telefonból kimásolja.
2018. ápr. 26. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Őszinte leszek veled: Én beköpném a tanárnál. Ha a tiédet másolja le és te hibát vészel, akkor ő ugyanazokat a hibákat fogja elvéteni és az lesz belőle, hogy téged szivatnak meg miatta, mert az ilyen emberekben nem szokott annyi gerinc lenni, hogy bevallja a puskázást, miután lebukik.
2018. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Gyalázat, amit művel. Az a baj, hiába fogják beköpni, nem fog semmi történni. A tanár azt fogja gondolni, csak rosszindulat.Mérlegelni fog. A gyereket max. megkérdezi, ő meg tagadni fog. Ha kiderül, hogy te köpted be, mindenki utálni fog. Nagyon érzékeny terület. Sztem előbb-utóbb a mérnöki karon ki fog bukni. Ez nem egy szociológia vagy egyebek, ahol ez nem bukhat ki a tudásában, mert akármiről beszél, az is jó.
2018. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!