Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak jövő ősztől van...

Ha csak jövő ősztől van esélyem tanítóképzőre bejutni, addig tudok valamit gyakorolni, "előre tanulni"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van alkalmassági vizsga, de arra max jövő nyár elejétől szeretnék gyakorolni (sport gyakorlatok, ének, stb)


Egyéb más?


Köszönöm

20/L


2018. ápr. 25. 21:51
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"de arra max jövő nyár elejétől szeretnék gyakorolni"


Akkor jövő ősszel nem fogsz képzőbe menni. Az alkalmassági vizsgák májusban végetérnek. Mi akadályozott a bejutás van eddig?

2018. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
* bejutásban
2018. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, igazad van, bocsánat!

Most kaptam észbe, hogy el szeretném ezt végezni. Voltam 2 éves pénzügyi okj-n, mellette dolgoztam, dolgozom folyamatosan. Államira szeretnék jelentkezni, azt pedig a keresztfélévkor nem lehet, mert ahogy írták, az csak önköltségesben van. Ezért vagyok kénytelen várni a kezdéssel jövő őszig.

2018. ápr. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!