Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ne menjek sima könyvtá...

Tényleg ne menjek sima könyvtárosnak tanulni?

Figyelt kérdés
Sokan lebeszélnek róla, meg én is tudom, hogy rossz a fizetés, de még mindig nem jutottam egyről a kettőre.

2018. ápr. 29. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Miért szeretnél könyvtáros lenni?

Egy jól fizető (és 10 év múlva is jó eséllyel létező) szakma nem érdekel, ami ugyanezt meg tudja neked adni?

2018. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szeretek olvasni, de nekem eszembe nem jutna könyvtárosnak menni. Nem bírnám az ülést, a csendet. Miért lennél egyáltalán könyvtáros?
2018. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert érdekel a kulturális szervezés, programok csinálása, művelődés, az irodalom, és szeretem bővíteni a látásmódom.

Egy könyvtárosnak nem csak az a munkája, hogy ül. Szerintem ezeket egy ilyen munkával jobban megvalósíthatnám mint az esztergapad mellett.

2018. ápr. 29. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Meglátjuk
2018. ápr. 29. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es...és mi ez a szak?
2018. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Asztalos, festő, hegesztő, vagy nőknek akár masszőr vagy vmi kozmetikai cuccli. Nem az első voltam, de egyből ilyenek jutnak eszembe. Van szakács ismerősöm is, nem keresi dögire magát, de keres annyit, hogy megvegye azt amit szeretne.
2018. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Informatikus könyvtáros diplomával rendelkezem már régóta. Eddig csak közmunka programok által sikerült könyvtárban dolgoznom DIPLOMÁVAL!! netto 70 havonta a fizetés, igen tényleg csak ennyit fogsz kézhez kapni...túltelített szakma de nagyon sajnos. Én már megbántam hogy 3 évemet erre pazaroltam. Ja és mellesleg Nyugat Magyarországon lakok megye székhelyen és ott ez a helyzet nem pedig egy kis városkában. Ha rám hallgatsz azonnal elfelejted.
2018. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!