Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok is volt rosszullét,...

Nálatok is volt rosszullét, ájulás a ballagáson?

Figyelt kérdés

Miért ilyen gyakori, hogy "kidől" valaki a sorból?

Vagy csak a mi sulinkban jellemző?

(19L.)



2018. máj. 6. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
mert az előttük álló befingott az izgalomtól
2018. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Mert ez egy elpuhult-eltunyult generáció.
2018. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tavaly a zászlótartó ájult el, elég komikus jelenet volt, ugyanis a zászló előre, a legény hátra.
2018. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nálatok gyakori. Általános és középiskolás koromból emlékszem, hogy minden ballagáson vagy évzárón volt 1-2 diák, aki látványosan kidőlt a sorból.
2018. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az udvaron kint a tűző napon volt minden évben tartva a ballagás, laza másfél órás műsorral úgyhogy nem csoda hogy folyton elájult valaki. Vizet se nagyon engedtek vinni a ballagóknak mert hogy nézne ki a kezükben, ha valaki nagyon nem bírta akkor kerítettek neki csak vizet. Kilencedikben sorfalat kellett állni akkor a zászlós csajt láttam elájulni, az elég látványos volt utána években meg volt ballagó és néző is aki rosszul volt. Egy barátnőm ballagását meg benti tornateremben tartották akkor is iszonyú meleg volt minden ajtó tárva de egyszerűem bementem és olyan fullasztó meleg volt hogy levegőt se bírtam szinte venni, folyamatosan mentek ki a nézők levegőzni. A ballagók itt is végig álltak egy hosszú műsort, valamennyire idegesek is ilyenkor mert azért mégis nagy esemény egy gimisnek a ballagás, úgyhogy sokan voltak akiket ki is segítettek inkább a levegőre. Ritka nagy hülyeség szerintem hogy hosszú műsort végig kell állniuk víz nélkül, gyakran kint a napon.
2018. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ballagasi proban volt csak ajulas. Tuzo napon allt a csaj vagy fel oran at
2018. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly ballagtam, akkor volt, de állítólag idén is volt. Ahogy visszaemlékszem szinte nem volt olyan évnyitó, évzáró, ballagás, ahol ne fordult volna elő ilyesmi, én is ájultam már el...Igazából nem is meglepő, hiszen kint kellett állni a tűző napon órákig, ünneplő ruhában (kötelező matrózblúz, amiben mindenki izzadt, mint a ló, fiúknak pedig fekete öltöny), szorosan egymás mellett, kb. mozdulni nem lehetett...Borzasztó volt.
2018. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!