Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én nem éreztem rohadt...

Csak én nem éreztem rohadt könnyűnek az emelt angol érettségit?

Figyelt kérdés

Olvasom, hogy valaki megkérdezte hogy ez emelt szint-e meg ilyenek.. Én meg itt sza*ul érzem magam, mivel szerintem nehéz volt.


Tavaly érettségiztem le előrehozottan angolból középszinten, 97%-ra, na az könnyű volt, de erre semmikép sem mondanám hogy az volt. Egy 60-70%-nak örülni fogok.



2018. máj. 10. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az én gyerekem azt mondta, nagyon könnyű volt. Előrehozott emeltet írt. Persze nyugtával dicsérjük a napot, majd az eredmény ismeretében érdemes nyilatkozni.:-)
2018. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az emelt nyilván sokkal nehezebb, mint a középszint :D

Majd szóbelin feljavítod.

2018. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak én stresszelek rá, és írtam írásbelin egy 80 százalékost.. XDD
2018. máj. 10. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

En voltam az aki az eduline cikkje ala oda kommentelte, hogy nevetsegesen konnyu volt es valaki tolunk megkerdezte, hogy jo papirt kapott e.

En 15 evesen letettem a felsofokut, tavaly elorehozottat csinaltam az 99% lett, es most emelteztem ami kb 95-98%ra tippelek, 10 perc es felkerulnek a megoldokulcsok :)

En szerdan meg megneztem a tavalyi emelt feladatait es azok is es az idei emelt is konnyebb volt szerintem mint a tavalyi es az idei kozep...

2018. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se volt annyira könnyű az első fele, a második inkább. Én is így éreztem, hogy nagyon elrontottam, de azért annyira nem szerencsére. Ne érezd rosszul magad! Remélem, nem rontottad el nagyon.
2018. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%
Azoknak kpnnyu akiknek 5 eves koruk ota tanuljak az angolt.
2018. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég változó tud lenni, hogy ki milyen nehéznek érez egy nyelvi feladatsort. Mondjuk nincs tisztába a saját képességeivel, parázik a vizsgától vagy netán sokat készül, aztán mire leül megírni már mehetne az eggyel nehezebbre.

Nem akarok nagyképüsködni, de nekem nagyon abszurd élmény volt, mikor a C1 nyelvvizsgám írásbeli részét könnyebbnek éreztem mint az emelt érettségimét, leszámítva a levélírás felnőtes témáit, mert hát gyerekem még nem született.

2018. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!