Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a főnök behívna és négyszem...

Ha a főnök behívna és négyszemközt közölné veled, hogy szeretné ha jobban figyelnél a higiéniára mert néha elég büdös vagy te megsértődnél?

Figyelt kérdés
Pont ez történt ma velem, pedig fürdök minden nap csak olyan a munkám, hogy menni kell ide oda egész nap, első emelet és földszint között futkosok...megizzadok nap végére picit az tény de szerintem sértő volt, hogy azt feltételezte, hogy nem fürdök minden nap.Szerintetek?

2017. okt. 5. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nálunk is mondhatná a főnök egy két embernek...
2017. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
akkor rosszul esett de legalább egyenes volt és megmondta, szerintetek?
2017. okt. 5. 17:33
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Bocs, de én ki is baxnálak. Utálom a büdös embereket. Én sosem vagyok az. Mosakodok, fürdök, illatszereket használok. Ha egész nap izzadok, mert rohangálok akkor sem vagyok büdös. Ha minden ellenére büdös vagy, menj el orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad.
2017. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
miért írom minden mondat végére hogy szerintetek? szerintetek?
2017. okt. 5. 17:33
 5/23 A kérdező kommentje:
hát jó neked én befújom magam reggel és mégis leizzadok napközben.
2017. okt. 5. 17:34
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Fújd be magad többször. Cseréld le a terméket amit használsz, hátha más jobban beválik.

Igényesség kérdése, nekem is volt büdös beosztottam, de őt már első nap szétszedték a kollegák, velük kellett utána elbeszélgetnem, nem a büdös fazonnal :)

2017. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
vettem új dezodort hátha jobb lesz meg viszem melóba is de olyan kínos ezek után beszélni a főnökkel...napi kapcsolatban vagyunk (irodában másik szobában van)
2017. okt. 5. 17:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal kozmetikai törlőkendőt, azzal napközben is többször töröld át a hónaljad, és dezodorozd be újra. Gyorsabb, mint levetkőzni és mosakodni.
2017. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

"Én sosem vagyok az. Mosakodok, fürdök, illatszereket használok. Ha egész nap izzadok, mert rohangálok akkor sem vagyok büdös"


Lehet, hogy így van, de az is lehet, hogy csak te hiszed ezt magadról csak neked nem szól senki. ;)


Az illatok bizony elég szubjektív dolgok.

2017. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

nem megsértődnék, hanem a föld alá süllyednék szégyeneben, ha olyan büdös lennék, hogy ezt már a főnököm is szóvá teszi.


A két emelet között szaladgálás elég gyenge kifogás, én dolgoztam 10-12 órát napon nyáron és mégsem voltam büdös. Ha másképp nem megy napközben mosakodj csapnál vagy törlőkendővel, fújd be magad többször, vegyél extra erős dezodort...

2017. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!