Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szombathel...

Mi a véleményetek a szombathelyi ELTE gépészmérnök képzéséről?

Figyelt kérdés
Akinek esetleg van tapasztalata, vagy bármit hallott is érdekelne, mert gondolkozom azon, hogy oda jelentkezem technikusi után.

2018. máj. 16. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószinüleg kísérleti stádiumban van, így nem nagyon tudnak még érdembeli véleményt mondani.


De azt azért általában el lehet mondani, hogy ott van színvonalas mérnökképzés, ahol már régóta van, pl. BME.

2018. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én itt dolgozom az egyetemen. 2 éve indult a képzés, szóval tényleg nincs nagy múltja. Az egyetem és a helyi cégek állapodtak meg abban, hogy olyan szakemberekre van szükség akik adott esetben helyben tudnak majd dolgozni. Mivel elég nagy hiány van gépészmérnökökből itt is, mint mindenhol máshol az országban. Eddigi tapasztalok alapján viszont inkább negatív mint pozitív véleményeket hallottam. De szerintem idővel javulni fog a helyzet, tekintve hogy tényleg nagyon új képzés itt.
2018. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!