Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tantárgyi felmentés igazolása...

Tantárgyi felmentés igazolása a Felvin milyen típusú dokumentumnak számít?

Figyelt kérdés
Fel vagyok mentve matematikából, nem tettem belőle érettségit sem. A bizonyítványomban szereplő mellékletet a felmentésről is fel kell, tölteni. A kérdés az, hogy egy ugyanúgy a középiskolai bizonyítványhoz menjen, vagy külön dokumentumként kell csatolni? Ha külön, akkor milyen típusú dokumentumnak számít?
2018. máj. 17. 10:50
 1/2 anonim válasza:

Nem.

Én is fel vagyok mentve,mindent közadatbol szednek ki,így semmit se kell feltöltened.

DE!!!

Diszkalkuliás vagy így tudod hogy 40 többletpontot kapsz? Ha emiatt akarod akkor fogyazekossag igazolasa alatt tudod feltolteni.

2018. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, fel kell. Még nem kaptunk bizonyítványt, csak a fénymásolatokat, hogy fel tudjuk tölteni, de nekem pont ezért rögtöm fénymásolták a megjegyzés rovatot is...


Nem "disz", csak BTM, tanulási nehézség, ezért sajnos nem jár semmi. Az SNI ér plusz pontokat, a diszek is oda tartoznak. De köszönöm, hogy szóltál :)

2018. máj. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!