Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi bizonyítvány jegyek?

Érettségi bizonyítvány jegyek?

Figyelt kérdés

Ha 6 tantárgyból érettségiztem, de az egyiket elrontottam ès nem szeretném, hogy benne legyen a bizonyítványban, akkor lehet olyan hogy ne írják be és csak egy bizonylatot kérek róla?

Sajnos a kémiát elrontottam :(



2018. máj. 18. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, lehetséges. Nekem hét tantárgyból lesz majd érettségim, biosz-kémia plusz a kötelező szakmai. De ha a szakmai nem lesz ötös, én nem íratom bele, és az osztályfőnök mondta, hogy lehet ilyet, mi döntjük el, annyi hogy ötnek mindenképpen benne kell lennie.
2018. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony dezinformáltak, nincs ilyen lehetőség. A bizonyítványba minden érvényes jegy bekerül. Ha a hatodik tárgy elégtelen, azt kihagyják, de a kettes már bekerül.
2018. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1, gondold meg, hogy mennyire lehetetlen, amit írsz. Te magad is írod, hogy a szakmai kötelező. Ami kötelező, anélkül hogy lenne érvényes egy bizonyítvány?
2018. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az érettségi bizonyítványodat soha senki sem fogja látni, max jogosítvány szerzésnél kell felmutatni, hogy megvan.


Ha érdekelnek a jegyek, gondolom egyetemre mész, szóval munkához sem kell.


Szóval senki sem fogja látni, még a felvi.hura sem kell feltöltened, mert minden digitális már...

2018. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sajnálom a legjobban, ha ez egy fals információ, nem akartam senkit félretájékoztatni. Nekünk ezt mondták a suliban, feltételeztem, hogy nem hazudnak. Elég lett volna megmondani, hogy szerintetek nincs ilyen, és nem lepontozni a béka segge alá. De mindegy.. legalább akkor már tudom, hogy az utálatos körny.véd. érettségim így is, úgy is bent gubbaszt a bizonyítványban, hurrá :D
2018. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt megteheted, hogy nem mész el a szóbelire kémiából, az bukás, de a bukás nem kerül be a bizonyítványba, viszont mivel az 5 tárgyad megvan, lesz érettségi bizonyítványod. Egyébként tényleg tök mindegy, hogy milyen jegyeid vannak az érettségi bizonyítványban meg még javíthatsz is a szóbelin. Csak tudnám, hogy minek jelentkeztél 6 tárgyból.
2018. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. máj. 21. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!