Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is még mindenhol a...

Nektek is még mindenhol a felviben 0 pontotok van?

Figyelt kérdés
Sőt,még a középiskolai bizim is "Feldolgozás alatt" van. A jelentkezéseimnél pedig minden egyetemnél 0 pontom van,pedig az angol nyelvvizsgámat már hitelesítették. Mi lehet a baj? Vagy ez még ilyenkor normális?

2018. máj. 20. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Tekintve, hogy még a szóbelik se mentek le, és a most érettségizők közül senkinek sincs még érettségi eredménye, teljesen normális. Nekem tavaly kb. a felvételi jelentkezés lezárása előtti napokban lettek meg a pontjaim, de olyan ismerősöm is volt, akinek utána. Ne aggódj, mire szükség lesz a pontjaidra, feldolgoznak minden eredményt :)
2018. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnyugtattál! :) Most csinálom ezt elsőre (és remélhetőleg utoljára),ezért mindent próbálok hiba nélkül csinálni,csak hát van,ami nem volt egyértelmű. Köszönöm még egyszer! :)
2018. máj. 20. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez van. Én is ezen gondolkoztam egyik nap, hogy normális-e, de akkor én is megnyugodtam :D
2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Hogy tudtok ilyen hülyeséget kérdezni egyébként? Nyilvánvaló hogy nincsenek még "normális" eredmények / pontok, mivel még a szóbelik sem mentek le...ez szimpla logika és józan ész. :D
2018. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jól van akkor most már! :D

Te hova jelentkeztél? :)

2018. máj. 20. 17:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal azért van az oldal,hogy ha valamiben nem vagyunk biztosak,akkor megkérdezhessük. Nem tudom neked miért probléma,hogy ezt megkérdeztem.
2018. máj. 20. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy a 12. év végi jegyeimet nem tudom beírni, amikor már a 11-est beírtam februárban.
2018. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: nekünk se lehetett tavaly, csak a bizonyítványokat kellett csatolni, és az elég volt, kiszámították belőle (még üzenetet is kaptunk, hogy töltsük fel, mikor már megcsináltuk, úgyhogy emlékszem, inkább feltöltöttem mind a 4 évvégi bizonyítványt, hogy biztosra menjek... mai napig nem tudom, hogy az ilyen automata üzenet volt vagy mi, és miért küldték, ha feltöltöttem a 11. és 12. évvégit). Szerintem ez nektek se változott, de ha biztosra akarsz menni, írhatsz a felvinek e-mailt (sokat kapnak, ezt annyira nem ajánlom); vagy volt valami fórum is a felvin, ahol lehetett kérdezni, ez gondolom, még létezik; meg fel is lehet őket hívni (azt meg egy osztálytársam csinálta, amikor nekem már feldolgozták a pontjaimat, neki meg még nem, és kérdezte, hogy baj van-e vagy mi történt, és mondták neki, hogy ne aggódjon, az ő pontjait is ki fogják számolni, mire ponthatárhúzás lesz, mindenkinek rendben lesz minden).
2018. máj. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 értem, köszi :)
2018. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!