Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy be tudjak...

Mit csináljak, hogy be tudjak illeszkedni?

Figyelt kérdés
Szóval, most vagyok nyolcadikas, jövőbeli sulimnak már van osztálycsoportja. Már mindenki jelölgeti egymást a képein, mindenki így imádlak, úgy imádlak, beceneve van mindenkinek, tök közvetlenek egymással. Én ugye kolis leszek, nem ismerek korábbról senkit sem, plusz csoportba is hetekkel később kerültem be. Nem tudok hozzászólni semmihez, egyszeűen nem az én társaságom. Nem tartom magam visszahúzodónak, de félek, hogy reagálnak rám, ha feltűnést keltek. Nem vagyok vékony(dolgozom rajta), cigizek(nem kérek kioktatást, tudom, hogy mit csinálok), szépnek sem tartom magam, eleve kisvárosi vagyok, szinte falu. Nagyon irtozkodom ettől a közösségtől...Bár ez lehet másik osztályba is így lenne, és nyílván nem velük van a baj, de nagyon félek a jövő évtőé, pedig évek óta erre várok(a koli miatt).
2018. máj. 22. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy feltétlenül be kell illeszkedned? Az majd jön magától. Vagy nem. Nem mindig ott kell érvényesülnöd, ahová az élet kényszerít.
2018. máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem legyen egy kis onbizalmad, legyel onmagad es keresd olyan emberek tarsasagat, akik szimpik neked.Ne akarj gorcsosen beilleszkedni mert abbol semmi jo sem lesz.

Ha mar kovetkezo nap a nem ezen valo stresszelessel mesz be az iskolaba mar latni fogod,hogy sokkal konnyebben tudsz tarsalogni.Meg minden jon magatol

2018. máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koliban így is úgyis lesz haverod, szóval tökmindegy. ha nem a te társaságod az új osztály, akkor nem. Nem kell mindenkinek mindenkit szeretnie. Légy egyedi, magabiztos. Sose hagyd hogy kötekedjenek veled. Ennyi.
2018. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!