Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kémia szóbeli érettségi?

Emelt kémia szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az érdekelne, hogy emelten a vizsgáztató tanárok látják-e az írásbelin elért eredmény százalékát?

És ha igen, akkor ez már nem befolyásoló tényező? Felelhet valaki max pontosra annak ellenére, hogy ilyen 30 pontos lett az írásbelije? Mert én tökre attól félek, hogy előre megítélnek és esélyem sem lesz a max pontra... van valaki akinek hasonló eredménnyel is megadták az 50 pontot? Teljesen magam alatt vagyok emiatt, de talán egy pozitív példa újra visszaadná az ambíciómat...😊

Köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 25. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem látják.

Tőlem pl. emelt bioszon meg is kérdezték, hogy hány % lett az írásbelim.

2018. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, nekem 35 pontom lett tavaly az írásbelin, és 49 pontos lett a szóbelim. :D Fogalmuk sincs az eredményről, de ha lenne is, akkor sem kéne befolyásoló tényezőnek lennie.
2018. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Jöhetnek még hasonló tapasztalatok...😊

2018. máj. 27. 11:06
 4/5 hangtorzító ***** válasza:
100%

Szia!


Szerencsére abszolút nem tudnak semmit, teljesen ismeretlenként mész oda hozzájuk, és csak azt fogják tudni Rólad amit ott elmondtál előttük, tehát ha jól előadod magad simán meglehet az 50 pont :) Én is most fogok szóbelizni júni 7.-én, és jó tanács, hogy minden apró kis részletet mondj el a kísérletelemzésnél mert az a 15 pont. A külön tanárom (aki már annyiszor szóbeliztetett, hogy az hihetetlen), mindig azt mondja, az, hogy tudod miről van szó az csak a 10 pont, a legapróbb kis részletekért jár a 15 pont (ne spórolj a szavakkal, de maradj is időben). A logikai feladat valljuk be...vagy tudod vagy nem, de a helytálló kifejezésmód oda is szükséges. Az esszé az pedig ami az adott téma, minden ami a követelményben benne van, és ami nagyon fontos ha kérdez tőled a tanár, nem gonoszkodásból teszi (jó esetben :D), hanem mert akarja, hogy kimondd azt amire pontot adhat.


Remélem jól összefoglaltam a szóbeli lényegét :)

2018. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen nagyon jól összefoglaltad :)

Köszönöm a jó tanácsokat!!!😊

2018. máj. 28. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!