Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy zökkenjek vissza a...

Hogy zökkenjek vissza a tanulásba?

Figyelt kérdés
Múlt pénteken lettem túl az összes írásbelin, akkor úgy volt, hogy megadom magamnak a hétvégét szünetnek, de már eltelt egy hét és gyakorlatilag semmit nem készültem a szóbelikre, pedig kémia+biosz emeltem van, júniús elején, de egyszerűen nincs erőm belevágni. Meg nem tudom, hol kezdjem. Már bánom, hogy nem dolgoztam ki tételeket, azt könnyebb lenne átfutni, de most meg már felesleges lenne elkezdeni

2018. máj. 25. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Így kell csinálni: leülsz és tanulsz. Ennyi.


24 órád van egy nap. 6 óra alvás elég. Maradt 18 órád, amiből ha kivonod a szükségleteid (ami nem a számítógép meg a haverok, hanem a WC és evés ivás) még mindig van 16-17 órád. Hirtelen milyen sok időd lett. Több is mint kell.

2018. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha az ember amikor tanul, a fontosabb részeket aláhúzza a könyvben. Én mindig így csináltam, és most csak elég lenne átlapozni a könyveket, és csak azt elolvasni, ami alá van húzva.
2018. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A biosz nem vészes, csak olvasgatni kell. A kémiának én is majd most fogok neki állni, van bő 2 és fél hetem, az bőven elég a 69 érettségire, az elmélet átnézésére meg pláne. :)
2018. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kísérletre, nem érettségire bocsi! :DDD
2018. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!