Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elvégezni egy...

Mennyire nehéz elvégezni egy tanárszakot?

Figyelt kérdés

Történelem-magyar

Történelem-könyvtár

Magyar-könyvtár


Ezekről kérném ki a véleményeteket. + ugye az az 5-6 év is soknak hangzik



2018. máj. 29. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a könyvtár szak nem ér semmit.


Történelem- magyar elég jó, mivel történelmet tanítják nagy óraszámban, magyart szintén, és abból meg magandiakokat is tudsz szerezni, ha ügyes vagy és kedves.

Az meg hogy mennyire nehéz.. attol függ kinek. Töri nem lehet durva, mert ott max bemagolod az egészet, de magyar az szívatós lehet, mert nyelvtant tudni is kell ahhoz, hogy átmenj.

Amúgy nálunk a töri-magyar eléggé tomegszak

2018. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyar-töri pls!!


A könyvtár sokat nem ér, így ha az egyik szakod az, azzal csökken az álláslehetőségek száma. A töri alapból nem annyira keresett, a magyar nem tudom. Esetleg idegennyelv + e kettő közül valamelyik?

2018. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és nem sok az az 5-6 év. Ha BA-ra (alapképzés) mész akkor is célszerű menni MA-ra (mesterképzés) menni utána, mert sima kis alapdiplomával vagy nem kapsz állást, vagy sokat kell dolgoznod kevés pénzért. Szóval az 5 év így is kijönne (3+2).
2018. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!