Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktathat-e a tanárnő ha...

Megbuktathat-e a tanárnő ha félévkor megbuktam fizikából és kémiából, most viszont kettesre állok?

Figyelt kérdés
Az első félévem borzalmas volt, sorban kaptam a rossz jegyeket, főleg fizikából és kémiából, sznte csak egyesem volt, a tanár akit kifogtam nagyon szívtelen volt, nem bírt engem. Volt olyan hogy javítani akartam, és nem engedte meg, vagy csak üvöltözött. Ez a tanár márciusban elment egy másik suliba, jött helyette egy sokkal jobb tanár, akinél értettem is mit beszél. Sorra kapom a hármasokat, szóval így a második félévben fizikából hármas vagyok, kémiából meg 2,5. De mivel félévkor megbuktam, nem vagyok biztos abban hogy átengednek. Szerintetek?

2018. jún. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az új tanár helyében átengednélek, hiszen látszik a javulás. Meg látja, hogy az ő ideje alatt elfogadhatóan teljesítettél.
2018. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanév végén az egész éves teljesítményedet nézik. Egész éves jegyeidet átlagold! Természetesen a tanár figyelembe veheti a javuló tendenciát. De vannak esetek mikor ez sem segít.

Ha az első tanárodnál kaptál hat darab egyest és a második tanárodnál meg két hármast akkor az még bukás.

2018. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egész éves átlagodat számold ki! Az év végi osztályzat az egész tanévre szól, nem csak a második félévre.

A félévi bizi csak amolyan részeredmény.

2018. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!