Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi írásbeli miatt...

Érettségi írásbeli miatt meddig lehet fellebbezni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A mai nap folyamán.
2018. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy fudom, hogy a szóbeliig.
2018. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És aki a mai nap nem jut el odáig, mert nem tartózkodik az adott városban?
2018. jún. 6. 11:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma délután négyig. Ha addig nem sikerül, akkor nem veszik figyelembe.
2018. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire nem érdekli az érettségi az illetőt akkor hova akar fellebbezni?
2018. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A megtekintest koveto munkanap vegeig, ami delutan negyet jelent.

Szoval ma negyig.:)

2018. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5. Ez mégis honnan jött?


Mert feltettem a kérdést? Nem mindenki iskolás már és nincs idő akármikor 100 km-t utazni oda-vissza, főleg ha nem is Magyarországról indulunk. Abszurdnak tűnt, hogy csak egy napig van mód rá, de Abszurdisztánban gondolom ez a normális és a megfelelő hozzáállás a problémákhoz.

2018. jún. 6. 11:55
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

A probléma csak ott kezdődik hogy:

-Kaptál felvilágosítást valószínűleg hogy mikor van megtekintés az iskolában, vagy ha nem akkor interneten csak rákerestél különben nem is érdekelt igazán.

-Attól függetlenül hogy nem vagy iskolás és nem magyarországról indulsz attól még ugyanúgy felszállhatsz egy vonatra vagy elmehetsz megtekinteni kocsival az eredményeket.

-És legvégül létezik a szabadnap gondolom bárhol is dolgozol. Ha gyárban dolgozol akkor nyilván létezik mivel azokat szigorú szabályok kötik bármely eus országban, ha pedig maszeknál vagy ki tudsz tőle kunyizni 1 nap szabadságot mert vészhelyzet van, max nem fizeti. (azt már meg sem említem hogy ha szóltál neki 1 hónappal ezelőtt akkor nincs az a maszek aki nem engedne el, ha csak nem vagy gyűlölet tárgya a munkahelyen)


Abszurdiában ilyen a hozzáállása az embereknek a problémákhoz:)

Valamint ha abszurdnak gondoltad hogy csak 1 napon lehet megtekinteni szintén volt tudomásod az egészről ,ez alapján előre tájékozódhattál erről a kérdésről akár ide kiírva akár használva a google keresőszolgáltatást.

2018. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Itt nem a megtekintésről van szó, hanem a fellebbezésről. Olvasd el a kérdést és szerintem legközelebb utána válaszolj. Tegnap már megtekintettem.

Megnézni és utána fellebbezni pedig már 2 nap és nem pedig 1. És nem, mindkét napra már nincs elkunyerálás.

És így hiába lenne miért fellebbezni, nem tudom megtenni.


Nyilván Abszurdisztánban nem szabad kérdezni, mert megérkezik kioktató kapitány, aki a helyzet ismeretének totális hiányában megírja kioktatását. Kösz a semmiért kioktató kapitány. Legközelebb sem várlak.

2018. jún. 6. 13:04
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha valamit rosszul javitottak, nem jol adtak ossze a pontokat, arra rajossz a megtekintesen, utana megirod a fellebbezest es beadod helyben. En igy csinaltam.
2018. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!