Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár még 24 felett egyetemre?

Ki jár még 24 felett egyetemre?

Figyelt kérdés
Első vagy másod diploma? Milyen szakon és hány éves vagy? :)
2010. jún. 16. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
pl. az orvosok...:P
2010. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok a második diplomám másodéves kiegészítő képzésére járok művészettörténet szakon. De már eléggé unom a tanulást... :D
2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, tavaly fejeztem be a sulit, vagyis még hátra van a 2db szakdolgozatom + államvizsga. Levelezőre jártam, kétszakos képzésre. Előtte egy felsőfokú okj-t csináltam (2éves), illetve jártam 1 évig a KRF-re, de otthagytam.
2010. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, mindjárt 25 és posztgradon vagyok francia irodalomból :) Még két évem van hátra, a disszertációmból megvan egy fejezet (kb 40 oldal).
2010. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 25 év felett nehezebben megy a tanulás, én már érzem, de nem tudom csak bemesélem e magamnak :D Már én is unom eléggé, sajnos én csúsztam :(
2010. jún. 16. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok, lassan már 27 és jövőre akarok menni mesterszakra még. ha folyamatosan tanulsz, nem lustul el az agyad. és akkor nem nehéz 30 felett sem tanulni...
2010. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12:39 vagyok

Ez velem úgy volt, hogy ahogy telt az idő, és kinőttem a tinikorból, egyre komolyabban vettem, amit csinálok. Előtte is jó tanuló voltam, de nem volt semmi konkrét tervem, főleg nem komolyak, a jövőbeli tanulással kapcsolatban. Ez úgy az egyetem harmadik évéig tartott (én még kredites voltam, hálisten), utána megjött a magamhoz való eszem. Láthatóan elkezdtem jobban pedálozni, igyekezni, az egyik tanárom, akivel mindig is jóban voltam, ő hozta fel először, hogy megpróbálhatnám a posztgradot. És nagyon jól döntöttem, hogy belevágtam, mert ez igazán nekem való. Ezt a 20 éves agyammal nem tudnám csinálni, meg komolyan venni se.

Szóval akinek való a tanulás, az épp hogy hozzáérik szerintem.

2010. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem most könnyebben megy a tanulás, mint régen. A főiskolán rengeteg 40-50 körüli csoporttársam volt, és ők is remekül boldogultak. 20 éves korom alatt kakiltam a tanulásra (pedig jó jegyeim voltak), most komolyabban veszem.
2010. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
decemberben államvizsgázok, és akkor leszek 24 éves.
2010. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm az MKE-n most diplomázik, tavaly töltötte a 30-at... :)

Kihagyott pár évet előtte.

2010. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!