Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bajba kerülhetek egy gyakorló...

Bajba kerülhetek egy gyakorló kés használatáért iskolában?

Figyelt kérdés
Vettem egy gyakorló pillangókést, aminek értelem szerűen nincs éle, nem is késnek néz ki. Ha szünetekbe használom akkor bajba kerülhetek miatta?

2018. jún. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Mire használod? Ha arra, hogy felvágd a dobozkádban, egészben elvitt paradicsomot, paprikát, nos, akkor egyáltalán nem. (annyi éle csak van)


Ha arra, hogy inzultáld vele az osztálytársad, vagy kárt tegyél a tulajdonában (tankönyv, iskolatáska, mobiltelefon, stb.), akkor tuti.

2018. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
...vagy ha fenyegetni akarsz vele valakit (csakúgy, vagy mondjuk azért, hogy megtegyen neked valamit, vagy odaadja valamilyen értékét), akkor szintén bajod lesz belőle. Ha csak mutogatod a haveroknak, vagy játékból gyakoroltok vele, hogy hogyan lehet kivédeni egy késes támadást, akkor elvileg nincs gond, csak meg ne lássa egy túlbuzgó tanár.
2018. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mire használnád? O.o
2018. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítom... Gyakorolni szeretném a trükköket vele, és másoknak megmutatni. És bármilyen hihetetlen is, semmilyen éle nincsen.
2018. jún. 12. 11:21
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Borzalmasan idegesítő, hogy ilyen lekezelően válaszolsz. 11. osztályt most fejeztem be, nem a "dobozkámbam" lévő kis uzsit akarom felvágni vele. Semmilyen éle nincsen.

Már elnézést, de az ilyen válaszra egyáltalán nincsen szükség.

2018. jún. 12. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom milyen egy gyakorló kés, de a te erdekedben inkább otthon gyakorolj, és inkább csak eldugottan mutogasd. Vannak tanárok akik nincsenek tisztában a különbséggel, miattuk lehet baj belőle. Én inkább hanyagolnám a suliban, akkor is ha gyakorló. Metrón, utcán is rád hívhatják a rendőröket, aztán persze ki lehet magyarázni, de ennyit szerintem nem ér meg. Az igazit se hiheted utcára/suliba, első ránézésre a gyakorló kés is tűnhet annak.
2018. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ele es nem hegyes....akkor nem számít szuro vago eszkoznek,vagyis nem.
2018. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!