Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a pszichológia szak?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, és úgy néz ki, hogy bőven megvan a pontom hogy felvegyenek. Szegeden, Pécsen és a Károlin gondolkodok, de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb döntés. Akik ezek közül ismerik valamelyiket, oda jártak, melyiket ajánlanátok? Milyen tapasztalataitok vannak?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. jún. 22. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy hol végzed elhelyezkedni úgyse fogsz tudni. Boldog boldogtalan vagy jogásznak vagy viselkedéselemzőnek megy ha nem jó a reál tárgyakból.
2018. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én a Károliról hallottam, hogy jó.
2018. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Én is a Károliról hallottam, hogy jó a pszichológia ott, állítólag jobb mint az ELTE.

Első válaszoló, hülyeség amit írsz, mert nagyon sokan vagyunk akár jogon, pszichológián vagy más humán területen úgy, hogy jók voltunk a reál tárgyakból is, de nem gépészmérnöknek, villamosmérnöknek, informatikusnak tanultunk valamint nem más most nagyon divatos szakot választottunk, mert minket nem az érdekelt és nem abban akartunk dolgozni.

2018. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz dönteni, akkor inkább a városokat nézd meg, hogy melyik tetszik jobnan,hol élnél szívesebben egyetem alatt.:) Mindhárom egyetemen jó a pszichológia, ha mégse tetszik az egyetem, akkor át is jelentkezhetsz egy év után másikra. Én Pécset ajánlom, mert sok pszichós ismerősöm van és nagyon szeretik.
2018. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!