Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti tapasztaltatok már csalást...

Ti tapasztaltatok már csalást művészeti egyetem felvételijénél?

Figyelt kérdés
Mármint nekem személy szerint elég gyanús, hogy az elbeszélgetésre kapod a legtöbb pontot, ami azért valljuk be nem annyira teljesítményorientált. Ott aztán tényleg totál szubjektív hogy kinek milyen személyiségű felvételiző szimpatikusabb, illetve elkerülhetetlen hogy felvételiztető tanárok ismerjenek néhány felvételizőt személyesen is korábbról, és akár hasraütésre is több pontot adjanak, hiszen megindokolniuk úgy sem kell.

2018. júl. 1. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jártas a témában, de véleményem szerint a művészetben eleve nehéz a teljesítményt mérni, így nyilván a felvételi rendszer is nehezen lehet teljesítményorientált.
2018. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem csalás, hanem mondjuk úgy: így lehet csak bekerülni a legjobb helyekre ebben a szakmában. Welcome to the real world.
2018. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A művészeti szakok 100%-a felmérhetetlen teljesítményileg. Kreatív karról beszélünk, nincs 2 ugyanolyan feladat, alkotás, mű. Ez nem matek, ezért is nehéz belőni ezeket a dolgokat.
2018. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elbeszélgetésen kell bemutatnod a portfóliód, nem? Ezt értékelik. A kreativitásod. Nem értem ezzel mi a probléma.
2018. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!