Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg tönkrement az életem,...

Tényleg tönkrement az életem, mert már másodszorra buktam számvitelből?

Figyelt kérdés

Anyám mindenféle butának stb. elhord, meg biztos nem tanultam, ami nem igaz.


Mit tudok csinálni???? Meg nem ölhetem magam...


2018. júl. 1. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:

98 %-os melléválasztás volt, de lehúztam 2 évet, más minden megvan.


Az nem ember, akinek nincs diplomája??!! Poklok pokla ez a tantárgy.

2018. júl. 1. 21:47
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy. Majd legkőzelebb sikerül. Bérelj magántanárt aki segít.
2018. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs magântanár a városban. Plusz másfél év csúszásnál járok, lehet tényleg jobb lenne abbahagyni.
2018. júl. 1. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Akkor nem a városban, hanem SKype-on kell keresni. Rinyálásból nem lesz diploma, csak cselekvésből.

Anyád meg élje a saját életét és rombolja a saját önbizalmát, a tiédet ne engedd neki!


Szóval most bőgd ki magad, aztán holnap hideg vizes arcmosás, rinya befejez és állj neki keresni a megoldást!

2018. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi a számvitelnek alapból olyan az egész felépitése hogyha nem áll rá az agyad nagyon szenvedős az egész, kérj meg egy könyvelőt hogy magyarázza el neked.
2018. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Hidd el, nem olyan nehéz a számvitel, csak egyetemen nem magyarázzák el rendesen.

A pénzügyi-számviteli ügyintéző számviteli anyagát nézd át, egy csomó fent van belőle a neten, de ha költeni is akarsz rá, akkor vegyél hozzá könyveket, abból is jó sok fajta van, biztos találsz olyan, ami segít.

2018. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vezetőiből buktam most, de a többi is nyögvenyelősen ment.
2018. júl. 2. 13:55
 8/8 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ne búslakodj! A BME embertelenül nehéz :(

(ha nem a BME-re jársz, akkor viszont hagyd a 'csába, menj el műkörmösnek)

2018. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!