Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz ha megbuktam?

Mennyire gáz ha megbuktam?

Figyelt kérdés

9es voltam, es egy eleg eros szakgimnaziumba jartam, informatikat tanultam. De nagyon nem ment es meg is huztak. Talaltam egy sulit ahol viszont olyan szakra jarnek ami erdekelne es esélyes hogy felvesznek.

igazabol nem az en hibam a bukas, aki ir privatban annak elmondom.

Kerdes pedig az hogy ez mennyire gaz? Vilag életemben jol tanultam altalanosban, de elrontottam mert a csaladi problemakkal foglalkoztam es nem ment.



2018. júl. 5. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Nem az én hibám. Ja, mindenki ezt mondja. Nem kell arra fogni, hogy családi dolgok meg egyebek a főnöködet se fogja érdekelni. Az otthoni dolgokat el kell tudni választani a munka/tanulás résztől.
2018. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Ha egyáltalán nem érdekelt ez a tárgy, persze, hogy megbuktál. Nekem nem gáz, neked kell tudnod, hogy mi érdekel, azzal foglalkozz.
2018. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Nem gáz, lépj túl rajta és kezdj új életet. Simán lehetsz jó tanuló, sikeres ember a jövőben. Szedd össze magad. Ne hátra nézz, hanem előre.
2018. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!