Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van/volt úgy, hogy a...

Más is van/volt úgy, hogy a pénz miatt kellett lemondania a továbbtanulásról?

Figyelt kérdés

Tanárira szerettem volna menni, de úgy néz ki nem sikerül előteremtenem a pesti albérlet árát, így le kell mondanom az álmomról gyakorlatilag. Kollégiumba nem megyek.


Hasonló cipőben járt valaki?


2018. júl. 8. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem mész kollégiumba? Én ennyi miatt biztos nem mondanék le róla. Nekem sem tetszik, de koleszba megyke szeptembertől.
2018. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


A kollégium lehet a legjobb megoldás, mert ha továbbra is tudsz dolgozni, akkor amit összetudsz spórolni rá jövőre akár már az albérletet is tudod fizetni. Mellesleg, ha ez az álmod akkor a kolit is bevállalod.

2018. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen sokan vagyunk így..
2018. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem mész koleszba mert nem tudsz vagy mert nem akarsz? Ha utóbbi és az álmod megvalósításáért ezt nem vállalod be, akkor talán meg sem érdemled. Illetve van élet Pesten túl, olcsóbb albérlet árakkal és ugyanolyan jó képzéssel. Jövőre vidékre is tudsz jelentkezni, addig dolgozni, összegyűjteni annyit hogy könnyebben menjen majd ott az élet anyagilag.
2018. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Álmaim sulijáért leviszem az igényeimet és elmegyek koliba vagy bejáró lennék.
2018. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem viszem lejjebb az igényeim, mert amiket én a kollégiumról hallok azt nem bírnám ki, az meg a tanulás rovására menne.
2018. júl. 8. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy pletyka miatt hagyod magad befolyásolni 3s nem beíratkozni álmaid sulijába akkor nem is érdemled meg álmaid suliját.

Ha tanári szakra akarsz menni akkor ne ülj fel minden kósza hírnek.

2018. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fájó szívvel lemondtam róla.

Már módosítottam a sorrendet. :(

2018. júl. 9. 16:36
 9/10 anonim válasza:
54%
Voltam én is kolis,és életem egyik legkellemesebb csalódása volt! Ajánlom a Vécsey lanykollégiumot
2018. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha emiatt lemondtál róla abszolút meg is érdemled, hogy nem végezheted el az álomszakod. És nem pontos a kérdés, mert nem a pénz, hanem az életképtelenség és az igényeid miatt kellett lemondani róla. Ajánlom egyébként próbálj meg kicsit talpraesettebbé válni, mert ilyen nyámnyila emberből semmilyen pályán nem lesz jó szakember, hiába sajnáltatod magadat nekünk.
2018. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!