Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Xantus...

Balintklein kérdése:

Mi a véleményetek a Xantus János Gimirol?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Ami jó benne, hogy ha angolos vagy németes osztályba kerülsz, 99% hogy felsőfokú nyelvvizsgával távozol. Közösség vegyes, vannak nagyon jónosztályok, vannak kevesbé jók, ez egy belvárosi alapítványi iskola, ehhez mérten elég sok nagyképű sznob arc, de nem vészesen azért. Szerintem az iskola viszont minden évben kicsit rosszabb lesz, az új igazgató szerintem teljesen vállalhatatlan, tanárok között is van pár sajátos eset. Mindent összevetve én nem bántam meg, hogy idejöttem, de ha meg lett volna a pontom sokkal jobb döntés lett volna mondjuk egy Karinthy. Nem elijeszteni akarlak, szerintem a többi sulihoz képest még mindig egy nagyon jó választás. Ha van bármi kérdésed még, szívesen válaszolok.
2018. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!