Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi volt a kollégiumi...

Mennyi volt a kollégiumi ponthatár az ELTE-n a korábbi években?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a tavalyi 27 pont volt.Az előző évek ponthatárait hol tudom megnézni? Az is jó ha valaki emlékszik rá. Eddig 25 pontot sikerült összeszámolnom, nem tudom mire számítsak.

2018. júl. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor en felveteliztem 36 volt. Az tavalyelott volt.

Elotte is valami horribilis ponthatar volt h jol emlkszem 41.

2018. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bizti 27 volt tavaly? kicsit keveslem, szerintem annál több kell.
2018. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

biztos [link]

közben rájöttem hogy azért több pontom van, de így is kétes

Köszi a válaszokat

2018. júl. 13. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a baj ezekkel a szamolgatasokkal hogy magunknak kb mindig 5 ponttal tobbet szamolunk. A HOK sajnalatos modon kicsit mashogy szamol vagy en nem tudom mindenestre mukor en felveteliztem 35 pontot szamoltam ossze, a HOK pedig 29et. Hogy hogyan azt a mai napig nem ertem :D viszont mosr igen sok volt a felsos kolis jelentkezes elten belul, szoval szerintem iden magadabb ponthatar varhato pluszba ugye elindult a GTI is tehat tobb diakra kell szamitani ugyanannyi ferohelyet
2018. júl. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!