Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy Július 25-én...

Lehetséges, hogy Július 25-én este 8-kor összeomlik a Felvi.hu?

Figyelt kérdés

Már nagyon a ponthatárok lázában égek, éppen ezért olvasgatom a régebbi kérdéseket. Sokan írták, hogy összeomlott a Felvi.hu este fele. Ennek megint meg van az esélye, vagy az évek során már ezeket javították?


Tavaly történt valami hasonló?



2018. júl. 13. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben ez történik: rövidebb-hosszabb időre meghal az oldal vagy olyan lassúvá válik, hogy a böngészők időtúllépéssel visszadobják a kéréseket. Egyszerűen nem lehet arra felkészíteni egy oldalt, hogy évi 364 napon normális üzemben használják és egy napon egy-másfél órán át több százezren akarnak hozzá egyszerre kapcsolódni.
2018. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben ez van:-D
2018. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

nem igazán értem ez téged miért zavar.

1. sms-ben és emailben is elküldik, hogy hova vettek fel

2. másnap is meg tudod nézni a felvit

2018. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az SMS és az E-mail még jó, hogy küldik. Na de én még plusz 1 napot már nem bírnék ki..
2018. júl. 13. 17:32
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ki mondta, hogy zavar? Feltettem a kérdést, hogy lehetséges- e ez.
2018. júl. 13. 17:32
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tutira össze fog :D


Érdemes már 10-20 perccel korábban fellépni az oldalra, és utána az adott időpont előtt mondjuk 1 perccel frissíteni. Én így tavaly abban a pillanatban meg tudtam nézni a ponthatárokat, de voltak olyan ismerőseim, akiket még egy csomó ideig nem engedett be az oldalra, így az övéket is néztem meg. :D

2018. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
17%

Ez kb olyan, hogy az év 364 napján csak arra használod a kocsit, hogy egyedülállóként bemenj a szomszéd faluban lévő munkahelyedre.

Na most erre nem fogsz venni egy pickupot, hanem egy kisautót.

Aztán egy évben egyszer jól jönne egy pickup.

De nem veszel.

Ugyan ez van itt is.

Nem fognak ezért olyan rendszert kiépíteni.

Nem is értem mit bogarásszák a felvit.

Az SMS jön és ez a lényeg.

Te mit akarsz az oldalon csinálni?

Mert én se értem.

2018. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy egyáltalán akarok-e ott valamit?!? Hallucinálsz? A kérdés az volt, hogy össze fog-e omlani..


Egyékbént most, hogy te is felhoztad ezt: az SMS általában később érkezik meg, jobb megnézni 20:00-kor minthogy még 45 percet izguljak..

2018. júl. 13. 17:48
 9/22 A kérdező kommentje:
Most nézem, nem véletlenül vagy 32%
2018. júl. 13. 17:52
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
És mi változik attól, hogy 45 perccel előbb, vagy később tudod meg? ;)
2018. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!