Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE-ra járók! Az EOK épülete...

SOTE-ra járók! Az EOK épülete hétvégén este meddig van nyitva?

Figyelt kérdés

A közelben lakom, bár egy másik egyetemre járok. Sajnos otthon nem mindig alkalmas a tanulásra a lakótársak miatt, így esetleg néha szombat-vasárnap bent lennék az egyetemen, tanulni. Erre mettől meddig van lehetőség?


Erre az épületre gondolok:

[link]



2018. jan. 27. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A könyvtár az épületben napi 24 órában nyitva van, de oda csak a SOTE polgárai mehetnek be. Viszont ha a könyvtár nyitva van, akkor az aula is. Legfeljebb megállítanak a portán.
2018. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én csak az aulába szeretnék beülni, gondolom ott is lehet tanulni, ha csendben vagyok.

A könyvtárba is szívesen járnék, de tudom, hogy nincs rá lehetőség külsősként. :/

2018. jan. 27. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tőlem múlt héten egyszer kértek diákot már közvetlen a bejáratnál de egyébként ez volt az első és egyszeri alkalom meg is lepődtem de amúgy nem jellemző szóval szerintem simán beültetsz.

Jelenleg full kihalt az eok szóval ne aggódj hogy nem tudsz bemenni a könyvtárba mert mindenhol máshol is csend van 😀

2018. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És wi-fi van esetleg? Vagy ahhoz kell valami felhasználónév és jelszó? :)
2018. jan. 28. 11:27
 5/8 enes ***** válasza:
Van WiFi, ki van írva például az előadótermek falára a kód és az egész rendszer működése. EOKGuest néven keresd!
2018. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mostanában egyre többször kérnek diákot a bejáratnál, még tanítási időben is.

2018. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mennyire nézik meg? Nekem van diákom, csak nem SOTE-s. :D
2018. febr. 6. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik utcában van ?
2018. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!