Egytemi órarendek?

Figyelt kérdés
Most Szeptembertől fogok egyetemre menni, de nem nagyon tudom, hogy hogyan is működik ez az egész órarend összeállításos dolog. Tudnátok nekem erről mesélni. Persze azt tudom, hogy vannak A, B és C típusú tárgyak. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. júl. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan egyetem, ahol egy megtervezett órarendet kapsz és úgy kell felvenni az órákat, de a legtöbb helyen magadnak állítod össze. A Neptun felsorolja a tárgyakat, amik kötelezőek és ott van mellette az ajánlott félév. Előadásoknál többnyire 1 időpont van, de a gyakorlatnál többet is megadnak, akár az oktató is eltérhet.
2018. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helyen segitenek elsö félévben, elöre megirt orarendet kell felvenned, söt, mi összegyültünk a suliban és segitett a tanár. Erröl ugyis tájékoztatnak. Készülj fel, borzaszto a tárgyfelvétel, sosem sikerül ugy összeállitani, mint ahogy megtervezted, mert gyorsan lecsapnak a jo helyekre.
2018. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Oh erről már hallottam sokat, hogy a legjobb minél hamarabb felvenni a tárgyakat, mert nagyon gyorsan elkapkodják.
2018. júl. 17. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok váalszt, adni de szerintem a kérdezőnek is fontos információ lehet, meg persze nekem is :D


Az előző kommentelő azt írta, hogy mindig elkapkodják a jó helyeket...


Honnan lehet tudni, hogy melyik hely jó?


Minden embernek más indőpont a tökéletes és most kezdő diákok nem ismerik, hogy melyik tanár tanít jól és kit kell kerülni.

2018. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!